Tvorba e-shopů, E-commerce

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je relativně náročná disciplína. Jak se jednomu webu podaří být na vrcholu žebříčku vyhledávačů, zatímco druhý může být tak neviditelný pro potencionální klienty a zákazníky i přes fakt, že oba vydávají na internetovou reklamu stejnou výši finančních prostředků? Víme, že to není náhoda!

SEO je podrobné hodnocení, konfigurace a registrace ve vyhledávačích webových stránek k dosažení co možná největší popularity a umístění v žebříčku vyhledávaných stránek na základě relevantních klíčových slov. Vyhledávače jsou vůbec nejoblíbenější metodou v oblasti hledání online obsahu.

Průzkumy odhalily, že mnoho lidí neví, že mohou přistupovat na internetové stránky přímo z pole adresy v prohlížeči. Místo toho používají vyhledávací pole domovské stránky svého prohlížeče. Pokud váš web není ve vyhledávačích, tito lidé jej prostě nenajdou. Současný výzkum také ukazuje, že v průměru 60–80% provozu na webu pochází z vyhledávačů a adresářů.

SEO zahrnuje podrobnou analýzu trhu, strategickou optimalizaci a registraci vašich stránek zaměřenou na poskytování velkého množství cílených provozních toků. V oblasti SEO může váš web dosáhnout předních pozic ve významných vyhledávacích nástrojích jakou jsou Seznam, Google a další, a to nejen skrz vaši značkou, ale také nejčastěji hledaná obecná klíčová slova týkající se vašich produktů a služeb.

Pro naše klienty jsou v oblasti SEO důležité tyto klíčové oblasti:

  • Analýza klíčových slov
  • Analýza konkurence
  • Optimalizace textu na stránkách
  • Tvorba prolinků
  • Řešení pro srovnávače cen