Ukázky z našich realizovaných projektů

Níže uvádíme výběr z několika realizovaných projektů od jednoduchých firemních prezentací, až po komplexní systémy pro správu obsahu stránky.

Návrh a realizace kompletního redakčního systému. Proměnlivé prvky a obsah jsou tvořeny v administrátorském rozhraní, do kterého mají přístup pouze vybraní uživatelé a redaktoři.

Návrh a realizace firemního webu společnosti zaměřené na zahraniční klientelu. Jednotlivé prvky a obsah pro proměnné a editovatelné z administrátorského rozhraní. Možnost přidávání, editace a mazání obsahu. Návrh SEO a reklamy ve vyhledávači Google pro zahraniční návštěvníky Prahy. Napojení na rezervační systémy Tripadvisor, TourRadar apod.

Návrh a realizace kompletního katalogu cestovní kanceláře. Veškeré prvky a obsah jsou editovatelné zaměstnanci cestovní kanceláře v rámci jejich přístupové úrovně. Nastavování ceníků, slev, popisů, obrázků. Emailové kampaně a návrh SEO a reklamy v internetových vyhledávačích.

Návrh a realizace firemního webu společnosti zaměřené na zahraniční klientelu. Jednotlivé prvky a obsah pro proměnné a editovatelné z administrátorského rozhraní. Možnost přidávání, editace a mazání obsahu. Návrh SEO a reklamy ve vyhledávači Google pro specifickou zahraniční klientelu.

Web zaměřený na online portfolio modelek a hostesek. Možnost automatické přihlášky modelek a hostesek. Úprava obrázků a obsahu z administrátorského prostředí. Online komunikace s modelkami. Automatická příprava a generování nabídky pro firemní klientelu (formáty pdf, MS Office) na základě vstupů od pracovníka agentury.

Web vytvořený pro zahraničního klienta. Správa jednotlivých obchodů na burze. Zobrazování obchodů zaregistrovaným členům. Automatické platby přijímané od zákazníků. Správa výběru členských poplatků. Správa obsahu webu z administrátorského prostředí.