Systémy pro správu obsahu - CMS

CMS je webovou aplikací, používanou pro vytváření a úpravy obsahu webu bez znalostí programování. CMS tak umožňuje ušetřit finance, které by musely být zaplaceny programátorovi. Další výhodou CMS je možnost rychlé reakce, web si můžete aktualizovat sami kdykoliv, ať je třeba neděle nebo svátek. Systém CMS vám umožní přidávat a editovat obsah stránek jednoduše a efektivně ať už jste kdekoli. Mezi výhody CMS patří:

Rozšiřitelnost - CMS lze jednoduše rozšířit o další moduly bez nutnosti přepracování celé aplikace.

Vícejazyčná podpora - CMS podporuje nezávislé verze obsahu pro různé jazyky a různé jazykové verze pro back-end.

Řízení přístupu - CMS podporuje omezení přístupu k obsahu na některé uživatele nebo skupiny uživatelů.

Integrace - CMS lze integrovat s dalšími webovými softwarovými řešeními.

Vstřícnost vůči vyhledávačům (SEF) - CMS plně podporuje odkazy SEF a obsah SEF.

Rozhraní pro správu CMS je založeno na prohlížeči, což znamená, že k obsahu může přispívat, upravovat a spravovat kterýkoli oprávněný uživatel odkudkoli. Tento mechanismus umožňuje editorům, externím agenturám a externím pracovníkům pracovat v naprosté harmonii bez ohledu na jejich fyzické umístění.

Lze bez problémů zpracovávat různé typy obsahu, například HTML, Flash, dokumenty Microsoft® Office, XML, PDF, Quicktime, Windows Media Video, zakázkové aplikace atd. Počet webů ani počet stránek, které mohou být obsaženy a spravovány v systému, ani množství doručovacích kanálů, prostřednictvím kterých lze obsah přenášet, není nijak omezeno.