Tvorba webových stránek

V Ticknetu navrhujeme a vytváříme weby, které mohou naši zákazíci hrdě ukázat svým zákazníkům. Z naší rozsáhlé zkušenosti s webovým designem víme, že někdy je vzhled pro klienta vše a někdy jsou klíčové robustní a důvěryhodné webové procesy. A někdy je to obojí. Pro naše klienty vytváříme webové stránky od jednoduchých statických firemních prezentací po náročnější interaktivní systémy.

Ať už to vaše podnikání vyžaduje - od nejnovějších webových prezentačních technik až po hladký přenos šifrovaných dat - vytvoříme vše, co potřebujete, abyste se mohli plně věnovat vašim klientům a nechat svůj web pracovat za vás.

Náš přístup je založený na značce - Při vývoji zpráv a vizuálů pro všechny vaše webové projekty se zaměřujeme na dva hlavní prvky, které lze nalézt u jakékoli značky - funkční a emotivní. To není pouze to, co děláte, ale také to, jak to děláte. Věříme, že emoční rozměr vašeho příběhu hraje také klíčovou roli.

Jednoduchost a srozumitelnost - Veškerá funkčnost webu, případně přidruženého back-endu musí být jednoduchá, jasná a snadno ovladatelná. Celková navigace skrz stránkami musí zajistit přímou a logickou cestu pro náveštěvníky vašeho webu. Uživatelské prostředí musí být optimalizováno pro všechny skupiny. Toto lze pozorovat skrz aplikace sledující webový provoz uživatelskou interakci.

Obsah - Pokud je to možné a dovoluje to rozpočet klienta, maximálně využijeme multimediální prvky (video a audio) k oživení projektu. Veškerý obsah musí odrážet kvalitu a integritu, která zvyšuje globální pověst a prestiž projektu / vaší značky.

Vzhled a dojem - Vzhled by měl být svěží a moderní, odpovědný a vysoce profesionální.