Standardní postup naší práce

Vzorový postup naší práce s klientem.

Níže naleznete několik kroků, kterými s vámi postupně projdeme, než vaší nové stránce vdechneme život. Kroky se mohou lišit dle náročnosti na vaše webové stránky. U jednoduchých firemních prezentací jsou některé kroky spojeny do jednoho, u náročných webových aplikací se některé kroky mohou rozdělit na menší části.

Dotazování klienta

Snažíme se zjistit jaký je váš podnikatelský plán, čím se zabýváte. Zjistíme, co je cílem vaší nové stránky, jaký má mít vzhled a funkce.

Cenová nabídka

Na základě vašeho požadavku na vzhled a funkce vaší nové stránky vám připravíme cenovou nabídku.

Návrh kostry webové stránky

V tuto chvíli od nás obdržíte návrh rozložení webové stránky, případně návrh dalších komponent jako např. administrátorské rozhraní, SEO apod.

Grafický návrh webu

Dostáváte od nás grafický návrh hlavní stránky vašeho webu. Odsouhlasíme se barvy, design jednotlivých prvků od kterých se budou odvíjet další úrovně vašich stránek.

Realizace

Na základě dotazování zjistíme, jaký text a obsah má být na stránkách umístěn. V případě rozsáhlejších projektů programujeme jednotlivé prvky do finální podoby a funkčnosti.

SEO Optimalizace a reklama

Pokud je toto váš požadavek, navrhneme vám optimalizaci obsahu pro vyhledávače, nastavíme klíčová slova a rozpočet na reklamu.

Testování funkčnosti webové stránky

Provedeme korekturu textu a funkčnosti jednotlivých komponent, které si s vámi odsouhlasíme.

Spuštění vaší nové stránky

Váš nový web je spuštěn a plně funkční. Nyní už se můžete plně soustředit jen na vaše zákazníky.